NutriHorse

...kvalita, která koním chutná

CZ

Nutrihorse

Jsme si vědomi, jak důležité je pro Vás zdraví a spokojenost Vašich čtyřnohých miláčků, ať se věnujete chovu, sportu nebo jezdíte jen tak, pro radost.
Krmiva a doplňky pro Vaše koně vyrábíme pomocí nejmodernějších technologií a jen z těch nejkvalitnějších surovin, každý produkt pečlivě prověřujeme v našich laboratořích a za pomoci předních odborníků.
Připravili jsme pro Vás kompletně inovovaný sortiment doplňkových krmiv a vitaminových přípravků.

Produkty

Je určen pro hobby koně, pro koně v odpočinku, rekonvalescenci nebo pro koně na rekreační ježdění. Klasická směs s optimálním poměrem dusíkatých látek a energie a s vyšším obsahem vlákniny.
Podává se denně, dávky objemu je vhodné přizpůsobit zimnímu nebo letnímu krmení, pastvě a sezónnosti.

Bonusový program

NutriHorse Standard 1 kg 5
NutriHorse Sport 1 kg 5
NutriHorse Junior 1 kg 10
NutriHorse Repro 1 kg 10

Kontakt

CANVIT s.r.o.
K Brůdku 94,
252 19 Chrášťany,
Česká republika

Reference

Helena Blažková - dostihová stáj NutriHorse

"Úspěšná dostihová trenérka Helena Blažková (2. místo v Českém derby 2002), trénující své svěřence v dostihovém centru Závodiště Lysá nad Labem, používá během přípravy i závodní sezóny musli NutriHorse a také vitaminominerální doplňky této značky. Na dostihových závodištích můžete vidět svěřence této trenérky startující v barvách NutriHorse."

Jakub Novotný - úspěšný parkurový jezdec

"V uplynulé sezoně se nám podařilo docílit několika pěkných úspěchů, a vždy souvisely se špičkovou kondicí, zdravím a spokojeností mých koní. Bylo ale i období, kdy forma koní a výkonnost šla dolů. Přesně v tu chvíli jsem na radu svých známých zařadil do jídelníčku koní produkty z řady NutriHorse. Jsem přesvědčený, že jim tyto výživové doplňky pomohly vrátit se zpět do skvělé kondice. Od té doby už nechci experimentovat a výživu Nutri Horse mají moji koně k dispozici každý den."